Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

BIZNES PREMIUM1.jpg


 

Wyobraź sobie miejsce, w którym wykwalifikowana kadra trenerów zarazem praktyków swojej dziedziny, napotyka kadrę praocwników średniego oraz wyższego szczebla regionalnych przedsiębiorstw – specjalistów dla których podnoszenie własnych kwalifikacji i chęć zdobywania nowych doświadczeń to nieodłączny element życia zawodowego – takim miejscem jest "APUS Szkolenia BIZNES PREMIUM":

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KAŻDYM OBSZAREM SZKOLEŃ BIZNES PREMIUM:

Skuteczny menadżer to przede wszystkim osoba potrafiąca doskonale zarządzać pracą innych – bez tej funkcji w przedsiębiorstwie nawet najlepsi pracownicy nie są w stanie zapewnić sprawności w działaniu firmy!

Dlatego pełniąc obowiązki menadżera powinieneś zadbać o: motywowanie pracowników, odpowiednie zarządzanie personelem, wyciąganie wniosków, rozwiązywanie konfliktów i wzbudzanie kreatywności w zespole!
Efektywne wykonywanie menadżerskich obowiązków zależy głównie od posiadanych umiejętności miękkich, które każdy z nas jest w stanie wytrenować.

Oferta Akademii Menadżera to zestaw szkoleń, które pozwolą ci na jeszcze bardziej efektywną pracę lub na kompletne przyuczenie w przypadku objęcia takiego stanowiska.

Oprócz szkoleń wymienionych, jesteśmy w stanie zorganizować również szkolenia „In company” czyli uszyte na miarę pod konkretny menadżerski zespół!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:(kliknij na nazwie szkolenia)

 

 

Sprzedaż jest jak gra - uczestnicy gry muszą znać zasady, sztuczki i chwyty, by odnieść zwycięstwo. Tak jak i w grze, konieczny jest trening by odnieść sukces.

Akademia Sprzedaży to seria szkoleń dla sprzedawców i handlowców, z użyciem nowoczesnych technik i narzędzi. Nasza tematyka szkoleń dla sił sprzedaży jest bogata i skierowana zarówno do handlowców doświadczonych jak i rozpoczynających dopiero karierę w sprzadaży!

Szkolenie z obsługi klienta, technik negocjacji, aktywnej sprzedaży czy telemarketingu są podstawą do efektywnego wykonywania obowiązków na wyżej wymienionych stanowiskach, nasz oferta obejmuje również szkolenia dla osób zarządzających grupą handlowców!

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką:

 

 

Równie ważne jak zarządzanie zespołem jest odpowiednie zarządzanie sobą jak i własnymi obowiązkami.

Dlatego też, na potrzeby osób, których praca wymaga częstych wystąpień publicznych, doskonałego zarządzania czasem czy radzenia sobie ze stresem, powstała Akademia Rozwoju Osobistego.

Zdobądź umiejętności przywódcze, umiejętność negocjacji czy automotywacji - dzięki temu satysfakcja z wykonywanej pracy gwarantowana!

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką szkoleń:

 

Kompetencje równie ważne jak kompetencje miękkie. Współpracując z wieloma wybitnymi specjalistami przy okazji realizacji wielu projektów UE, podjeliśmy decyzję o rozszerzeniu naszych szkoleń na kolejny obszar.

Nasze szkolenia skierowane są zarówno dla firm jak i Administracji Publicznej. Zróżnicowana tematyka szkoleń jest ofertą do tej pory niedostępną w regionie.

 

Dwa rodzaje szkoleń dla osób zainteresowanych podjęciem nauki języka obcego branżowego (do wyboru) oraz podstawy dla wyjeżdzających do pracy za granicę:

pasek.jpg

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz polubienia profilu APUS Częstochowa na Facebook'u!

OFERTA
WYNAJEM SAL I BIUR
SYS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

JESTEŚMY CZŁONKIEM

POLUB NAS