Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Instytucji:
GOPS, MOPS, MOPR,PCPR,
OPS
Powiatowych
Urzędów
Pracy

Szkół oraz
Uczelni
Wyższych

Zakładów
Karnych

 

Agencja Poradnictwa Zawodowego (nr rejestru 968)

O najwyższej jakości usług naszej Agencji Poradnictwa decyduje:

Współpraca z doradcami zawodowymi posiadającymi kwalifikacje zawodowe wymagane dla osób ubiegających się o pełnienie funkcj i doradcy zawodowego w projektach finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z ustawą "O promocji za trudnieniu i instytucjach rynku pracy" (wyjaśnienia Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Departamentu Zarządzania Europejskim Funduszem Społecznym)

 

Zatrudniamy kadrę doświadczonych, wykwalifikowanych doradców i psychologów. W zakresie poradnictwa zawodowego współpracujemy również z wykładowcami akademickimi z tytułem doktora i profesora.

Korzystamy z różnych form współpracy, (takich jak: wykłady, prelekcje, treningi, jak również szkolenia, kursy umiejętności, warsztaty grupowe, porady indywidualne, diagnoza predyspozycji zawodowych.

Dysponujemy najnowszym multimedialnym oprogramowaniem (m.in. eSZOK, Kalejdoskop zawodów, Spacery po Zawodach) oraz baterią testów (m.m.. APIS-P, APIS-Z, KKS, NEO-FFI, EPQ-R, KNS, WKP, CISS) dzięki czemu oferowane przez nas poradnictwo jest na najwyższym poziomie.

Z usług naszej Agencji Poradnictwa skorzystało już ponad 10.000 osób!

 

Każdą wycenę tworzymy indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb
czekamy na Twoje zapytanie - SPRAWDŹ NAS:

biuro@apus.biz.pl

34-361-56-15


Programy realizujemy zgodnie ze  scenariuszami prowadzonych zajęć oraz materiałami szkoleniowymi stworzonymi dla Agencji Poradnictwa Zawodowego APUS przez zespół psychologów i doradców zawodowych

OFERTA
WYNAJEM SAL I BIUR
SYS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

JESTEŚMY CZŁONKIEM

POLUB NAS