STRONA GŁÓWNA

Witamy na stronie firmy APUS!

Nasza firma jest obecna na rynku szkoleniowym od 2004 roku.
Tworzyliśmy ją i nadal tworzymy z rosnąym zaangażowaniem i przekonaniem, że wszystkie działania, w które wkłada się pasję dają najlepsze efekty. Od 2004 r. dbamy o każdy szczegół i wciąż podnosimy standardy pracy, by w pełni profesjonalnie realizować zadania powierzone nam przez Klientów oraz realizować nasze motto:

„W SPOŁECZEŃTSWIE  OPARTYM  NA WIEDZY  WIELE   ZALEŻY  OD  SAMYCH LUDZI”

poprzez zapewnienie profesjonalnych szkoleń dzięki którym uczestnicy podwyższają swoje umiejętności i kwalifikacje.

Obszar działania

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZĄ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ PROSZĘ KLIKNĄĆ W ODPOWIEDNIE MENU PO PRAWEJ STRONIE.

 

Najważniejsze informacje o nas:

kimjestesmy.jpg

 

 

Dbając o najwyższą jakość wykonywanych zadań, nasza kadra wciąż podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, a w firmie wdrażane są procedury mające na celu stałe podnoszenie jakości usług. Potwierdzają to liczne certyfikaty. Jako pierwsi wprowadziliśmy na Częstochowski rynek szkoleniowy wiele nowości - m.in. - symulacyjne gry biznesowe w szkoleniach (więcej o tych innowacyjnych narzędziach w sekcji GRY SYMULACYJNE)!!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do współpracy.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

UWAGA! Pilnie poszukiwani specjaliści

Zapraszamy do zakładki PRACA - kliknij tutaj - aby sprawdzić jakich specjalistów aktualnie poszukujemy!

Zapraszamy!

Cykl szkoleń otwartych z możliwością zorganizowania szkolenia zamkniętego dla firm Apus Biznes Premium już dostępne

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszej oferty szkoleniowej firmy APUS, skierowanej do firm. Szkolenia umożliwiają rozwój pracowników, lepszą organizację pracy, zwiększenie integracji zespołów, umiejętne zarządzanie czasem i zespołem, wsparcie dla liderów i przywódców firm, naukę skutecznej sprzedaży czy wyróżniającej się na tle konkurencji obsługi klienta.

Zorganizuj szkolenie zamknięte w swojej firmie lub weź udział w atrakcyjnych cenowo szkoleniach otwartych! Zapraszamy menadżerów, kierowników, handlowców, sprzedawców, właścicieli firm.  Klikając w poniższy obrazek mogą Państwo zapoznać się z harmonogramem szkoleń otwartych:

BROSZURA aktualnoÅÄ na stronÄ.jpg

ISO 9001 : 2009 w APUS !

Z przyjemnością informujemy, iz firma APUS wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością, który potwierdza poniższy certyfikat:

APUS PCA-QMS004.jpg

Kolportaż Publikacji nt. stosowania WOPZ w praktyce

Uprzejmie informujemy, że od Kwietnia 2013 roku rozpoczniemy rozprowadzanie Publikacji nt. stosowania WOPZ w praktyce wydrukowanej w ramach projektu "@doradca zawodowy - elektroniczna aplikacja on-line" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Publikacja zostanie rozesłana do wszystkich Instytucji, które zgłosiły się do udziału w projekcie oraz doradców zawodowych.

Publikacja nt. stosowania WOPZ w praktyce dostępna jest również w formie elektronicznej, którą można pobrać bezpośrednio ze strony http://www.apus.edu.pl/publikacje

WOPZ w Biuletynie Krajowej Instytucji Wspomagającej „Innowacje bez granic” 4/2012

Uprzejmie informujemy, że w najnowszym numerze Biuletynu Krajowej Instytucji Wspomagającej „Innowacje bez granic” (numer 4/2012) ukazał się obszerny artykuł o tworzonym w ramach naszego projektu innowacyjnego testującego „@doradca zawodowy - elektroniczna aplikacja on-line”, produkcie finalnym WOPZ (Wieloaspektowa Ocena Preferencji Zawodowych).

Zamieszczony artykuł jest wynikiem intensywnie prowadzonych działań upowszechniających realizację projektu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem, który jest do pobrania poniżej.

Innowacje bez granic 4/2012

OFERTA
WYNAJEM SAL I BIUR
SYS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

JESTEŚMY CZŁONKIEM

POLUB NAS