STRONA GŁÓWNA

Witamy na stronie firmy APUS!

Nasza firma jest obecna na rynku szkoleniowym od 2004 roku.
Tworzyliśmy ją i nadal tworzymy z rosnąym zaangażowaniem i przekonaniem, że wszystkie działania, w które wkłada się pasję dają najlepsze efekty. Od 2004 r. dbamy o każdy szczegół i wciąż podnosimy standardy pracy, by w pełni profesjonalnie realizować zadania powierzone nam przez Klientów oraz realizować nasze motto:

„W SPOŁECZEŃTSWIE  OPARTYM  NA WIEDZY  WIELE   ZALEŻY  OD  SAMYCH LUDZI”

poprzez zapewnienie profesjonalnych szkoleń dzięki którym uczestnicy podwyższają swoje umiejętności i kwalifikacje.

Obszar działania

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZĄ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ PROSZĘ KLIKNĄĆ W ODPOWIEDNIE MENU PO PRAWEJ STRONIE.

 

Najważniejsze informacje o nas:

kimjestesmy.jpg

 

 

Dbając o najwyższą jakość wykonywanych zadań, nasza kadra wciąż podnosi swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach, a w firmie wdrażane są procedury mające na celu stałe podnoszenie jakości usług. Potwierdzają to liczne certyfikaty. Jako pierwsi wprowadziliśmy na Częstochowski rynek szkoleniowy wiele nowości - m.in. - symulacyjne gry biznesowe w szkoleniach (więcej o tych innowacyjnych narzędziach w sekcji GRY SYMULACYJNE)!!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do współpracy.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Informacja dla pracowników ISD Huty Częstochowa

Zapraszamy do zapoznania się z informacją poniżej, dotyczącą szkoleń na specjalne zamówienie dla pracowników Huty.

Aby przejrzeć naszą ofertę kliknij: LETNIA AKADEMIA ZAWODOWA, w przypadku chęci udziału w szkoleniu z poza naszej oferty - zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Zgodnie z informacją poniżej jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie na specjalne zamówienie lub pokierować na odpowiedni unijny program, który umożliwi realizację wybranego szkolenia w ramach środków Unii Europejskiej:

huta - akademia zawodowa 2013.jpg

Raport z przeprowadzonego badania ankietowego Poddziałanie 6.1.1

Firma PHU APUS Robert Meller w związku z planowanym ubieganiem się o środki finansowe na realizacje projektów szkoleniowo – doradczych z Poddziałania 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, przeprowadziła anonimowe badanie ankietowe wśród 100 instytucji rynku pracy mające na celu rozpoznanie potrzeb szkoleniowych kadr agencji zatrudnienia.

Szczegółowe wyniki badania ankietowego do pobrania TUTAJ

Start rekrutacji do Letniej Akademii Zawodowej 2013

Przypominamy, iż od dnia 01.06.2013 oficjalnie rozpoczyeliśmy rekrutację do Letniej Akademii Zawodowej 2013!

Rekrutacja potrwa do końca lipca natomiast szkolenia rozpoczną się w sierpniu. Wszystkich zainteresowanych zdobyciem nowych kwalifikacji w krótkim czasie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz wypełniania formularzy zgłoszeniowych wybranego szkolenia:

LAZ PLAKAT na www.jpg

 

Pragniemy również poinformować, iż wkrótce pojawi się harmonogram do długo oczekiwanych szkoleń....

 

na strone.jpg

 

ZAPRASZAMY!

Targi Pracy Edukacji i Przedsiębiorczości w Częstochowie

Zapraszamy serdecznie do udziału w Targach organizowanych przez Urząd Pracy w Częstochowie, których jesteśmy oficjalnym partnerem!

Targi Pracy 2013-plakat.jpg

APUS partnerem w realizacji projektu pomocy młodzieży rozpoczynającej karierę zawodową oraz targów edukacji i pracy!

Z przyjemnością informujemy, iż firma APUS - realizując politykę firmy z postawą prospołeczną, jest partnerem przedsięwzięcia w ramach regionalnego planu działań na rzecz zatrudnienia na rok 2013. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu, oprócz targów zapraszamy również na podsumowującą konferencję na AJD!

Nasz udział w projekcie:

Na targi w maju5.jpg

Przedłużona rekrutacja na szkolenia do II edycji

PHU APUS uprzejmie informuje, że rekrutacja na bezpłatne szkolenia w ramach projektu pt. „Szkolenia umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla osób pełniących funkcję lub pracujących w MŚP na stanowisku menadżera/kierownika mającego wpływ na zarządzanie firmą (formalnie lub nieformalnie) oraz osób pracujących lub zamieszkałych na terenie woj. śląskiego zostaje przedłużona do 25 kwietnia 2013r. do godz. 16:00.

POZOSTAŁY OSTATNIE DWA WOLNE MIEJSCA - ZAPRASZAMY!!!!!

Grupa I

Zakończenie projektu "Menadżer do zadań specjalnych" dla Gr. I oraz Gr. II

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom, mamy nadzieję, że wkrótce (przy okazji innych projektów, szkoleń)

będziemy mieli okazję spotkać się raz jeszcze. Mamy również nadzieję, że wiedza uzyskana w trakcie projektu przyczyni się do kolejnych Państwa sukcesów zawodowych!

 

Już za tydzień zakończenie dla kolejnych dwóch grup i przypominamy również, o możliwości zapisu na kolejną edycję menadżera - startującą już od 13 kwietnia!

 

Zapraszamy !

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszego projektu i jego II edycji, zapraszamy na:

www.menadzer.apus.biz.pl

Dzień Kobiet z APUS!

Coachingowy Dzień Kobiet z APUS ! Zapraszamy na bezpłatną sesję coachingową dla Pań!

W związku z nadchodzącym świętem wszystkich Pań, firma Apus zaprasza w dniu 08.03.2013 na godzinę 16:00 do "Gaude Mater" w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 1.

Co przygotowaliśmy dla Pań w tym dniu? Kliknij WIĘCEJ i sprawdź szczegóły!

Trwa rekrutacja do II edycji udziału na "Szkolenia umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP" zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Od 1 października 2012 roku do 30 września 2013 roku realizujemy projekt „Szkolenia umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działanie 8.1 - Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 - Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwa dla przedsiębiorstw.

Zarządzanie grupą ludzi stanowi jedno z największych wyzwań dla menedżera/kierownika mającego wpływ na zarządzanie firmą. Współpraca z ludźmi o różnych typach osobowości ma niewątpliwie swoje zalety, ale może też nastręczać wiele problemów. Dobry menedżer/kierownik musi być dobrym strategiem, komunikatorem i coachem. Tylko dzięki umiejętnościom interpersonalnym uda mu się ich przekonać w przyszłości do swoich racji.

Rekrutacja do II edycji szkolenia:

luty - marzec 2013 r.


W związku z dużym zainteresowaniem „Szkoleniem umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP” osób ze średnim wykształceniem zwróciliśmy się do Instytucji Wdrażającej - 2 z zapytaniem o możliwość uczestnictwa w szkoleniach w/w grupy pracowników. Informacje o decyzji IP2 ogłosimy na stronie internetowej projektu.

Trwa rekrutacja do udziału na "Szkolenia umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP" zapraszamy wszystkich zainteresowanych

 

Od 1 października 2012 roku do 30 września 2013 roku realizujemy projekt „Szkolenia umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działanie 8.1 - Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 - Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwa dla przedsiębiorstw.

Zarządzanie grupą ludzi stanowi jedno z największych wyzwań dla menedżera/kierownika mającego wpływ na zarzadzanie firmą. Współpraca z ludźmi o różnych typach osobowości ma niewątpliwie swoje zalety, ale może też nastręczać wiele problemów. Dobry menedżer/kierownik musi być dobrym strategiem, komunikatorem i coachem. Tylko dzięki umiejętnościom interpersonalnym uda mu się ich przekonać w przyszłości do swoich racji.

Rekrutacja październik - listopad 2012 r.


W związku z dużym zainteresowaniem „Szkoleniem umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP” osób ze średnim wykształceniem zwróciliśmy się do Instytucji Wdrażającej - 2 z zapytaniem o możliwość uczestnictwa w szkoleniach w/w grupy pracowników. Informacje o decyzji IP2 ogłosimy na stronie internetowej projektu.

Rekrutacja do I edycji ZAKOŃCZONA !!!

Zapraszamy na II edycję.

Trwa rekrutacja do udziału w projekcie pn. " Strażak z kwalifikacjami gwarantem bezpieczeństwa w Gminie Kruszyna"

Od 01.10.2012 roku PHU APUS Robert Meller wraz z Gminą Kruszyna realizuje projekt pn. "Strażak z kwalifikacjami gwarantem bezpieczeństwa w Gminie Kuszyna" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 (PO KL), Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Celem głównym projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych 20 strażaków – ochotników z Gminy Kruszyna z zakresu ratownictwa medycznego oraz 6 strażaków z zakresu prawa jazdy kat. C.

Rekrutacja październik - listopad 2012 r.

Serdecznie zapraszamy na stronę  www.apus.biz.pl, gdzie dostępne są dokumenty rekrutacyjne do pobrania.

Udział w Projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY

Projekt pn. " Strażak z kwalifikacjami gwarantem bezpieczeństwa w Gminie Kruszyna"

Od 01.10.2012 roku rozpoczyna się projekt pn. " Strażak z kwalifikacjami gwarantem bezpieczeństwa w Gminie Kuszyna" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 (PO KL), Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Celem głównym projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych 20 strażaków – ochotników z Gminy Kruszyna z zakresu ratownictwa medycznego oraz z zakresu prawa jazdy kat. C

Rekrutacja październik - listopad 2012 r.

Szkolenia umiejętności menadżerskich dla menadżerów MŚP

Od września br. będziemy  realizowali projekt skierowany do pracowników małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie woj. śląskiego. Wsparciem zostanie objętych 80 kobiet i 40 mężczyzn w wieku od 25 do 64 lat pracujących w woj. śląskim (wykształcenie wyższe jako warunek sprawowania funkcji menadżerskich).

Projekt ma na celu podwyższenie kompetencji menadżerskich wśród pracowników zarządzających personelem małych i średnich przedsiębiorstw.

Rekrutacja rozpocznie się od sierpnia 2012r.

Projekt jest dofinansowany ze środków EFS.

"Dobry fach to szansa pracy"

Od lutego do czerwca 2012 roku  prowadziliśmy zajęcia dla uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych  w Częstochowie w ramach projektu  „Dobry fach to szansa pracy” .

Udzieliliśmy następującego wsparcia:

Zasadnicza Szkoła  Zawodowa nr  4 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego:

 • zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z przedsiębiorczości, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki,:
 • zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z języka angielskiego – technicznego oraz przedsiębiorczości
 • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 7 w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego:

 • zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z języka angielskiego – technicznego oraz przedsiębiorczości
 • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 8 w Zespole Szkół Samochodowo-Budowlanych:

 • zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z przedsiębiorczości
 • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
 • indywidualne wsparcie psychologiczne

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 10 w Zespole Szkół Technicznych:

 • zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z przedsiębiorczości

Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława  Reymonta:

 • zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z przedsiębiorczości
 • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Technikum Nr 8 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. M. Skłodowskiej - Curie:

 • grupowe wsparcie psychologiczno-pedagpogiczne

Trwa rekrutacja do udziału w testowaniu i tworzeniu narzędzia WOPZ - zapraszamy specjalistów rynku pracy, osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo

Zapraszamy serdecznie specjalistów i specjalistki  rynku pracy oraz kobiety i mężczyzn  bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo do udziału w procesie testowania i tworzenia narzędzia WOPZ, w ramach realizacji projektu "@doradca zawodowy - elektroniczna aplikacja on-line".

Specjaliści rynku pracy wezmą udział w warsztatach, podczas których pogłębią wiedzę dotyczącą rynku pracy i poradnictwa zawodowego, nauczą się obsługiwać WOPZ, będą także mieli realny wpływ na kształt powstającego narzędzia - poprzez możliwość testowania i zgłaszania swoich uwag do powstającego produktu. Udział w warsztatch i tworzeniu narzędzia potwierdzony zostanie certyfikatem. Pierwsze warsztaty już w drugiej połowie czerwca!

Osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo otrzymają diagnozę dotyczącą preferencji zawodowych, wykonaną z pomocą nowego narzędziem. Otrzymają oni również certyfikat udziału w testowaniu.

Serdecznie zapraszamy do zakładki zgłoś się do projektu na stronie www projektu, gdzie dostępne są dokumenty rekrutacyjne do pobrania.

Strategia wdrażania projektu innowacyjnego zaakceptowana - trwają dalsze prace nad opracowaniem narzędzia WOPZ

Narzędzie WOPZ to produkt realizowany przez naszą firmę  projektu pn. „@doradca zawodowy- elektroniczna aplikacja on-line”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Z przyjemnością informujemy, że pomyślnie przeszliśmy ocenę strategii wdrażania projektu innowacyjnego testującego, a tym samy WUP w Katowicach pozytywnie zaopiniował dalszą realizację projektu. Prace nad aplikacją WOPZ są już bardzo zaawansowane - o postępach prac możecie Państwo przeczytać dalej.

Prezentacja WOPZ podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Tendencje i Wyzwania Doradztwa Zawodowego”

W dniach 19-20.04.2012 w budynku Akademii imienia Jana Długosza w Częstochowie, odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Tendencje i wyzwania doradztwa zawodowego” połączona z obchodami 10 rocznicy śmierci prof. Wandy Rachalskiej. Podczas spotkania swoje wystąpienie miała także dr Anna Paszkowska-Rogacz, koordynator naukowy projektu „@doradca zawodowy – elektroniczna aplikacja on-line” , którego realizatorem jest nasza firma.

"Rynek pracy, a rynek edukacji – wspólne poszukiwanie rozwiązań” - Konferencja w Urzędzie Miasta Częstochowy

28.02.2011 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy odbyła się konferencja pt. „Rynek pracy, a rynek edukacji – wspólne poszukiwanie rozwiązań”.
Organizatorem konferencji był Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie a honorowym patronatem objął ją Prezydent Miasta Częstochowa.  Podczas spotkania swoje wystąpienie i prezentację miała także przedstawicielka naszej firmy.

Zakończyliśmy realizację projektu skierowanego do mieszkańców i mieszkanek gminy Wręczyca Wielka

Ostatniego grudnia ubiegłego roku zakończyliśmy realizację projektu - „ Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Wręczyca Wielka”.  Uczestniczyło w nim  szesnaście mieszkanek i mieszkańców gminyWręczyca Wielka , którzy wzięli udział w zajęciach z poradnictwa zawodowego, a także jednym z wybranych kursów: j.angielskiego lub komputerowym.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i  gratulujemy zdobycia nowych umiejętności!
Składamy także podziękowania samorządowi gminy Wręczyca Wielka za owocną współpracę i pomoc w realizacji projektu.

Zakończyliśmy realizację projektu skierowanego do mieszkańców i mieszkanek gminy Mykanów

Ostatniego grudnia ubiegłego roku zakończyliśmy realizację projektu - „ Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Mykanów”.  Uczestniczyło w nim  szesnaście mieszkanek i mieszkańców gminy Mykanów, którzy wzięli udział w zajęciach z poradnictwa zawodowego, a także jednym z wybranych kursów: j.angielskiego lub komputerowym.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i  gratulujemy zdobycia nowych umiejętności!
Składamy także podziękowania samorządowi gminy Mykanów za owocną współpracę i pomoc w realizacji projektu.

TRWA REKRUTACJA NA BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA PRZYSZŁYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Zapraszamy wszystkie pracujących kobiety i mężczyzn, którzy chcą nabyć nowe kwalifikacje zawodowe i w przyszłości pracować jako przedstawiciele handlowi, na bezpłatne szkolenia z zakresu skutecznej sprzedaży.

Od lutego 2012 roku realizujemy II Etap projektu pt. „Szkolenie skutecznej sprzedaży dla handlowców i nie tylko”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, która trwać będzie od lutego 2012 r. do lipca 2012 r.

II Edycja jest skierowana do osób pracujących w innym zawodzie niż przedstawiciel handlowy, które chcą nabyć nowe kwalifikacje, konieczne do wykonywania zawodu handlowca

Przygotowania do złożenia strategii wdrażania projektu innowacyjnego - projekt "@doradca zawodowy - elektroniczna aplikacja on-line"

Realizacja projektu  „@doradca zawodowy – elektroniczna aplikacja on-line” wkracza w jeden z kluczowych momentów. Zespół Metodyczny pod przewodnictwem dr Anny Paszkowskiej-Rogacz wraz z firmą informatyczną kończą opracowywanie wstępnej wersji produktu finalnego WOPZ, równolegle zespół projektu tworzy dokument – strategię wdrażania projektu innowacyjnego.  Oba zostaną złożone pod koniec stycznia w siedzibie Regionalnej Sieci Tematycznej, która powoła eksperta oceniającego dotychczasowy przebieg projektu i planowane działania. Pozytywna ocena oraz weryfikacja przez Instytucję Pośredniczącą pozwolą na dalszą realizację zamierzonych działań.

Więcej szczegółów na www.apus.edu.pl

Projekt "@doradca zawodowy - aplikacja on-line"

Z przyjemnością informujemy, że od 1.06.2011 do 30.11.2013 realizujemy projekt "@doradca zawodowy - aplikacja on-line" w ramach działania 6.4 Projekty Innowacyjne.

Szczegóły dotyczące projektu znajdują się na www.apus.edu.pl

Komisja oceny projektów przyznała nam dofinansowanie projektu

Komisja oceny projektów przyznała nam dofinansowanie projektu w ramach działania 8.1.1 POKL

Szkolenia skutecznej sprzedaży dla handlowców i nie tylko

skierowanego do osób chcących udoskonalić swoje umiejętności w zakresie sprzedaży.

Zapraszamy do udziału - szczegóły wkrótce w menu Projekty UE

Rozpoczęliśmy realizację projektów

"Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Mykanów"
"Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Wręczyca Wielka"

szczegóły projektów oraz dokmenty rekrutacyjne w menu Projekty UE.

List z podziękowaniami od dyrektora PUP Częstochowa

Otrzymaliśmy list z podziękowaniami, od dyrektora PUP Częstochowa, za zaangażowanie na rzecz przekazywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do efektywnego funkcjonowania na płaszczyźnie zawodowej młodzieży szkolnej

Wystawa fotograficzna poświęcona Gminie Przyrów

W ramach projektu "Gmina Przyrów dawniej i dziś - sposobem na integrację społeczną mieszkańców" zorganizowaliśmy wystawę fotograficzną poświęconą Gminie Przyrów i zmianom jakie w niej zachodziły.

Na wystawę zapraszamy do budynku Gminy.

Prezentacja Gminy Przyrów

W zakładce Projekty UE, w projekcie

"Gmina Przyrów dawniej i dziś - sposobem na integrację społeczną mieszkańców"

można pobrać prezentację zrealizowanąw ramach tego projektu prezentująca Gminę Przyrów.

Firma APUS rozpoczyna realizację kolejnej edycji projektów dla mieszkańców Gminy Mykanów oraz Gminy Wręczyca Wielka

Informujemy mieszkańców Gminy Mykanów oraz Gminy Wręczyca Wielka, że firma APUS rozpoczyna realizację kolejnej edycji projektów pn.:
"Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Mykanów"
"Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Wręczyca Wielka"

Firma APUS przygotowuje się do Realizacji projektów dla mieszkańców Gmin Przyrów, Lipie oraz Gidle

Informujemy mieszkańców Gmin Przyrów, Lipie oraz Gidle, że firma APUS przygotowuje się do realizacji projektów pn.:
"Gmina Przyrów dawniej i dziś - sposobem na integrację społeczną mieszkańców"
"Gmina Gidle dawniej i dziś - sposobem na integrację społeczną mieszkańców"
"Gmina Lipie dawniej i dziś - sposobem na integrację społeczną mieszkańców"

Informujemy mieszkańców Gminy Mykanów oraz Gminy Wręczyca Wielka, że firma APUS rozpoczyna realizację projektów

Informujemy mieszkańców Gminy Mykanów oraz Gminy Wręczyca Wielka, że firma APUS rozpoczyna realizację projektów pn.:
"Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Mykanów"
"Podnoszenie poziomu aktywności zawodowej mieszkańców Gminy Wręczyca Wielka"

Celem projektów są:

BEZPŁATNE SZKOLENIA
Język angielski
Obsługa komputera

Projekty poprzez bezpłatne szkolenia mają ułatwić  pracującym, zarejestrowanym w Urzędzie Pracy bądź  nieaktywnym zawodowo mieszkańcom obszarów wiejskich Gminy Mykanów oraz Gminy Wręczyca Wielka, wejście na rynek pracy i zwiększyć ich szansę zatrudnienia w sektorach pozarolniczych

OFERTA
WYNAJEM SAL I BIUR
SYS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

JESTEŚMY CZŁONKIEM

POLUB NAS